"Rozmawiamy z naszymi Klientami językiem rozwiązań, a nie problemów"


Księgowość dla firm – Skierniewice

Prowadzone przez nas biuro księgowe, zlokalizowane na terenie miasta Skierniewice, zapewnia kompleksowe usługi rachunkowe dla Klientów indywidualnych oraz firmowych. Dostosowujemy się elastycznie do potrzeb i oczekiwań podmiotów, którym proponujemy kompleksową obsługę księgową i rachunkową. Dysponujemy kadrą wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników, którzy zajmują się szerokim spektrum usług: od rozliczeń z ZUS, poprzez prowadzenie księgowości, aż po fachowe doradztwo w różnych kwestiach rachunkowych.

Bez względu na to, w jakim obszarze realizowana jest obsługa księgowa, działamy zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego.

Na bieżąco pomagamy naszym Klientom w zarządzaniu przychodami i kosztami, co stanowi ważny element sprawnego prowadzenia przedsiębiorstwa. Dzięki temu, że świadczmy kompleksowe usługi księgowe, jesteśmy w stanie w pełni zająć się sprawami rachunkowymi firmy, aby odciążyć Państwa z wielu obowiązków.

Jakie usługi księgowe możemy zaoferować?

Nasze biuro rachunkowe posiada w swojej ofercie pełną księgowość dla firm. Dla naszych Klientów wykonujemy między innymi takie usługi księgowe, jak:

  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • prowadzenie księgowości uproszczonej,
  • przygotowywanie rozliczeń i raportów do ZUS,
  • sporządzanie rozliczeń statystycznych,
  • reprezentowanie interesów Klientów w urzędach,
  • bieżące informowanie o sytuacji finansowej firmy.

Jeśli prowadzisz działalność na terenie Skierniewic lub okolic, masz możliwość powierzenia księgowości Twojej firmy w nasze ręce. Dzięki temu zaoszczędzisz czas oraz pieniądze, zyskując fachowe wsparcie oraz obsługę księgową dla przedsiębiorstwa na najwyższym poziomie.

Obsluga kadrowa

W oparciu o wieloletnie i bogate doświadczenie, zapewniamy kompleksową obsługę kadrową. Zajmujemy się m.in. sporządzaniem dokumentacji pracowniczej, prowadzeniem statystyki kadrowej oraz przygotowywaniem dla pracowników dokumentów dotyczących przebiegu zatrudnienia.


Obsługa płacowa

Jednym z punktów oferty naszego biura rachunkowego jest obsługa płacowa. Specjalizujemy się w obsłudze mniejszych i większych przedsiębiorstw, oferując m.in. sporządzanie list płac, przygotowywanie przelewów z tytułu PFRON oraz rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych.


Wsparcie w tworzeniu wnioskow kredytowych

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie w tworzeniu wniosków kredytowych. Specjaliści z naszego biura przeanalizują dla Państwa kredytowane przedsięwzięcie, zgromadzą niezbędną dokumentację oraz pomogą w wypełnieniu wniosku o kredyt.


Prowadzenie ewidencji srodków trwałych

Jednym z obszarów działań naszego biura rachunkowego jest prowadzenie ewidencji środków trwałych. Do zapisywania środków trwałych wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane programy, które pozwalają na stosowanie różnych metod amortyzacji i automatyczne księgowanie comiesięcznych odpisów amortyzacyjnych.


Sporzadzanie rozliczen statystycznych

Wieloletnia współpraca z różnymi podmiotami gospodarczymi pozwoliła zdobyć specjalistom z naszego biura rachunkowego doświadczenie w zakresie przygotowywania rozliczeń statystycznych. Dla naszych Klientów sporządzamy rozliczenia dla różnych instytucji, w tym m.in. dla Głównego Urzędu Statystycznego.


Przygotowywanie rozliczeń i raportów dla ZUS

W ramach usług świadczonych dla przedsiębiorców zajmujemy się przygotowywaniem rozliczeń i raportów do ZUS. Pomagamy nie tylko osobom prowadzącym własną działalność, ale także spółkom cywilnym, jawnym, komandytowym, partnerskim oraz z ograniczoną odpowiedzialnością.


Prowadzenie księgowości uproszczonej

W imieniu naszych Klientów specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości uproszczonej. Zapewniamy rzetelny nadzór nad terminami, limitami i innymi czynnikami mającymi wpływ na uzyskanie bądź utratę do korzystania z tej formy opodatkowania.


Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów

Nasze biuro rachunkowe proponuje Klientom kompleksowe prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów. W ramach usługi zapewniamy dokonywanie zapisów w księdze, przygotowywanie niezbędnych deklaracji podatkowych oraz roczne rozliczanie działalności.


Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych małych i dużych firm. W zakres oferowanych usług wchodzi m.in. archiwizowanie dokumentów, sporządzanie sprawozdań finansowych, a także przygotowywanie deklaracji podatkowych.BWB Kancelaria adwokacka
ul. Jagiellońska 6 lok 14P
Skierniewice, 96-100
Tel. Adwokat: 603-334-450
Tel. Księgowa: 665 654 604