"Rozmawiamy z naszymi Klientami językiem rozwiązań, a nie problemów"


Pomoc prawna – prawnik Skierniewice

prawo spadkowe skierniewice, adwokat rozwód skierniewiceKancelaria Adwokacka BWB z siedzibą na terenie miasta Skierniewice świadczy kompleksową pomoc prawną dla Klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Nasi adwokaci pomagają w rozwiązywaniu sporów oraz podejmowaniu trafnych decyzji, zawsze wszechstronnie rozpoznając sprawę i pozostając do Państwa stałej dyspozycji.

Prawo karne, spadkowe i nie tylko

Podejmując działania na rzecz Klientów, Kancelaria Prawnicza BWB zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu prawa karnego, spadkowego, gospodarczego i handlowego, cywilnego oraz sporów sądowych. Każdy współpracujący z nami adwokat zapewnia elastyczne podejście nawet do najbardziej nietypowych i zawiłych kwestii prawniczych, każdorazowo dostosowując sposób oraz zakres usług do indywidualnych potrzeb Klienta.

Pomoc, jaką oferuje nasza Kancelaria Prawna, może być świadczona zarówno na podstawie umowy stałej obsługi, jak również w oparciu o jednorazowe zlecenie. Prawnik może Państwa reprezentować przed sądem (w tym także przed sądem Unii Europejskiej) oraz uczestniczyć w negocjacjach, mediacjach i postępowaniach arbitrażowych.

W czym pomogą nasi adwokaci?

Kancelaria Prawnicza BWB ze Skierniewic zapewnia doradztwo doświadczonych i wykwalifikowanych prawników. Proponowana przez nas pomoc prawna jest wszechstronna i skierowana zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców.

Adwokaci Kancelarii Prawnej BWB gwarantują profesjonalną pomoc prawną między innymi w takich obszarach, jak:

  • negocjacja i zawieranie umów,
  • sporządzanie wniosków, regulaminów, aktów wewnętrznych i statutów,
  • weryfikacja gospodarcza i prawna kontrahentów,
  • zakładanie działalności gospodarczej w każdej formie oraz jej przekształcanie,
  • dochodzenie roszczeń przed sądami i innymi organami administracji,
  • kompleksowa reprezentacja w sądzie.

Kancelaria Adwokacka BWB to miejsce tworzone przez zespół wykwalifikowanych specjalistów, będących ekspertami w różnych dziedzinach prawa. Odpowiednio dobrany prawnik stanowi gwarancję rzetelnej pomocy i właściwego postępowania na drodze do rozwiązania sprawy.

Porady ustne i pisemne opinie

Adwokaci Kancelarii Prawniczej BWB udzielają porad ustnych i opinii pisemnych, działając w oparciu o aktualne przepisy prawa. Oferujemy pomoc w zakresie prawa rodzinnego, spadkowego, cywilnego, karnego, a także karno-skarbowego.

 


Reprezentowanie interesów klienta w urzędach

Nasza Kancelaria Adwokacka zatrudnia wyłącznie doświadczonych prawników, którzy są w stanie zająć się reprezentacją Państwa interesów w urzędach. Wspieramy naszych Klientów przy sporządzaniu niezbędnych pism i wniosków, a także chronimy interesy w toku postępowania sądowego.

 


Weryfikacja dokumentacji

Zajmujemy się rzetelną weryfikacją dokumentacji, działając zarówno na zlecenia osób prywatnych, jak i Klientów biznesowych. Przeprowadzamy kompleksową weryfikację dokumentów pod kątem merytorycznym, rachunkowym oraz formalnym.

 


Reprezentacja przed sadami

Adwokaci naszej Kancelarii z sukcesami reprezentują Klientów przed sądami wszystkich instancji. Zapewniamy reprezentację przed sądami zarówno osób pokrzywdzonych, jak również sprawców wykroczeń. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych spraw.

 


Windykacja należności

Nasi prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w sprawach z zakresu windykacji należności. Kontaktujemy się z dłużnikiem, negocjujemy warunki spłaty, przygotowujemy wnioski egzekucyjne, a także wspieramy komornika w czynnościach egzekucyjnych.

 


Zakladanie spółek – rejestracja w KRS

Jednym z działań Kancelarii Prawniczej BWB jest pomoc w zakładaniu spółek i rejestracji w KRS. Nasi specjaliści krok po kroku pomogą Państwu założyć spółkę, sporządzić projekt umowy spółki oraz opracować dokumentację niezbędną do jej zarejestrowania.

 


Opiniowanie i sporządzanie umów

Prawnicy z Kancelarii Adwokackiej BWB zajmują się opiniowaniem oraz sporządzaniem umów formie pisemnej lub elektronicznej. Przygotowujemy i opiniujemy m.in. umowy dzierżawy, darowizny, deweloperskie, kupna/sprzedaży oraz współpracy gospodarczej.

 BWB Kancelaria adwokacka
ul. Jagiellońska 6 lok 14P
Skierniewice, 96-100
Tel. Adwokat: 603-334-450
Tel. Księgowa: 665 654 604