"Rozmawiamy z naszymi Klientami językiem rozwiązań, a nie problemów"


Profesjonalne wsparcie w tworzeniu wniosków kredytowych

Wielu przedsiębiorców poszukuje różnych dodatkowych, bezpiecznych źródeł finansowania swojej działalności gospodarczej. Wnioski kredytowe składane są najczęściej przez osoby, które zaczynają działalność gospodarczą lub ją intensywnie rozwijają. Aby jednak były one korzystne dla danej firmy, powinny być odpowiednio skonstruowane i zawierać takie warunki, aby kredytobiorca więcej na tym zyskał niż stracił. Konsekwencje tego rodzaju zobowiązania finansowego ponosi się bowiem przez wiele lat. W ramach naszej doradczej działalności oferujemy profesjonalne wsparcie w tworzeniu wniosków kredytowych.

To dokumenty, które nie dla wszystkich klientów są wystarczająco przejrzyste i czytelne. Zespół ekspertów z naszego biura rachunkowego jest po to, aby od podstaw przeanalizować oczekiwania i wymagania klienta i przełożyć to na poprawnie napisany wniosek kredytowy.

Właściwe rozpoznanie potrzeb klienta i poprawne wypełnienie wniosków kredytowych

Aby uzyskać kredyt na jakikolwiek cel, należy poprawnie wypełnić wniosek kredytowy i skompletować do niego określone załączniki, w tym niekiedy także biznesplan. Z naszej strony klienci mogą zawsze liczyć na poprawnie przygotowanie wniosków kredytowych. Przygotowywanie tego typu dokumentów pod indywidualne potrzeby wnioskodawcy jest jedną z naszych specjalizacji. Nasze wsparcie w tworzeniu wniosków kredytowych polega na wybraniu najlepszego dla klienta rozwiązania. Dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Nasza rola w tym zakresie to:

  • analiza finansowa przedsięwzięcia, które będzie kredytowane,
  • kompleksowe przygotowanie niezbędnej, wymaganej dokumentacji,
  • wypełnienie wniosku kredytowego.

Oprócz tego możemy również pomóc w opracowaniu biznesplanu.

Nasza oferta w zakresie wsparcia w tworzeniu wniosków kredytowych dotyczy także kredytów dla osób fizycznych, inwestycyjnych, firmowych, a także hipotecznych. Dzięki naszym ekspertom nie tylko każdy klient zyska dobrze wypełniony wniosek kredytowy, ale również złoży go w określonym terminie. Wówczas zyska gwarancję, że otrzyma środki niezbędne do dalszego rozwoju działalności gospodarczej czy realizacji jakiegokolwiek celu, jaki sobie wyznaczył.BWB Kancelaria adwokacka
ul. Jagiellońska 6 lok 14P
Skierniewice, 96-100
Tel. Adwokat: 603-334-450
Tel. Księgowa: 665 654 604