"Rozmawiamy z naszymi Klientami językiem rozwiązań, a nie problemów"


Reprezentowanie interesów klienta w urzędach

Wizyty w różnych urzędach i instytucjach w celu załatwienia różnego rodzaju spraw nie dla wszystkich klientów są czymś oczywistym. Spore grono ludzi stresuje się już na samą myśl o zaplanowaniu takiego wyjścia, a co dopiero jak już staje oko w oko z urzędnikiem i nie bardzo wie jak odpowiedzieć na niektóre, często niezrozumiałe pytania czy wyjaśnić jakieś kwestie.Dlatego właśnie postanowiliśmy uruchomić usługę, która polega na reprezentowaniu interesów klienta w urzędach. Pod tym hasłem kryje się wiele czynności, dzięki którym klienci, którzy nie mają czasu lub zwyczajnie nie lubią załatwiać urzędowych spraw, mogą liczyć na takich specjalistów jak my. Zespół ekspertów, który tworzymy, zmierzy się z każdym tego typu tematem – pod warunkiem, że zgodnie z obowiązującymi przepisami może reprezentować interesy klienta w urzędach. Mając takie pełnomocnictwo, możemy pomóc rozwiązać sporne kwestie czy dochodzić praw klienta w jakieś sprawie, w której został pokrzywdzony.

Maksymalna ochrona interesów klienta

Co możemy zaoferować? Przygotujemy pełną dokumentację oraz wykonany wszystkie niezbędne czynności. Naszym celem jest maksymalne chronienie interesów klienta. Ponieważ w tworzonym przez nas zespole są również specjaliści w dziedzinie różnych regulacji prawnych – łatwiej jest nam znaleźć rozwiązania korzystne dla klienta.
Reprezentowanie interesów klienta w urzędach obejmuje m.in. takie instytucje jak Urząd Skarbowy, ZUS, GUS, KRS czy sądy różnych instancji.

Pośród naszych usług znajduje się m.in.:

  • przygotowanie odwołania od decyzji Urzędów Skarbowych,
  • sporządzanie odwołań od decyzji urzędów kontroli skarbowej,
  • zastępstwo w imieniu klienta przed organami podatkowymi we wszystkich sprawach.

Jak pokazuje nasze doświadczenie, w momencie uprawomocnienia się decyzji np. organów podatkowych niezwykle trudno jest ją podważyć i zmienić. Do Krajowego Rejestru Sadowego często trafia się przez drobne błędy podatkowe. Dlatego – aby uniknąć niepotrzebnych konsekwencji – warto też skorzystać z wiedzy ekspertów jakich zatrudnia nasze biuro podatkowe. A jeśli istnieje jeszcze jakaś droga odwoławcza od danej decyzji – możemy wówczas podjąć walkę o jej zmianę lub zmniejszenie konsekwencji. Zdarza się też i tak, że to różne instytucje mylą się w swoich decyzjach.

Wówczas też podejmujemy się reprezentowania interesów klienta w urzędach. Właściwa ocena sytuacji pozwoli na dochodzenie swoich praw przez klienta w każdej sprawie. Nie warto więc rezygnować z tego – tylko skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia.

From the first approach, essay writing assignments the topic is presented and its characteristics are stated.BWB Kancelaria adwokacka
ul. Jagiellońska 6 lok 14P
Skierniewice, 96-100
Tel. Adwokat: 603-334-450
Tel. Księgowa: 665 654 604