"Rozmawiamy z naszymi Klientami językiem rozwiązań, a nie problemów"


Gwarantujemy profesjonalną weryfikację dokumentacji

Zdarzyć się może, że otrzymasz umowę sprzedaży, najmu, umowę kredytową lub o innym charakterze i nie jesteś pewien, czy zawierają one korzystne dla Ciebie rozwiązania. Przygotowujesz umowę dla kontrahenta i nie jesteś pewien, czy jej treść spełnia wymogi prawa? Weryfikacja dokumentacji przez adwokatów to rozwiązanie, które może pomóc Ci uniknąć niepotrzebnych komplikacji prawnych, finansowych lub innych.

Nasza kancelaria adwokacka wśród usług świadczonych dla klientów ze Skierniewic, Warszawy i innych miejsc w Polsce posiada weryfikację dokumentacji. Jeśli więc masz jakiekolwiek wątpliwości co do treści jakichkolwiek dokumentów, które otrzymałeś do podpisu lub podpisałeś – możesz się zgłosić do nas po specjalistyczną opinię w tej kwestii. Specjalizując się w prawie rodzinnym, karnym, karno-skarbowym i cywilnym, możemy pomóc w weryfikacji dokumentacji takiej jak np. umowy, pisma procesowe, skargi, zażalenia, reklamacje, certyfikaty, świadectwa itd.

Dla klientów prywatnych, firmowych i instytucjonalnych

Z prośbą o weryfikację dokumentacji mogą zwrócić się do nas zarówno klienci prywatni, firmowi, instytucjonalni, jak również reprezentujący stowarzyszenia i inne podmioty. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb zleceniodawców, w tym także do terminów spotkań i miejsc, w których się odbywają. Z naszą pomocą klienci będą mogli ocenić wiarygodność osób, podmiotów gospodarczych i innych. Będą też mieć pewność, czy zawarli np. prawomocne transakcje handlowe. Sfałszowane dokumenty mogą spowodować poważne straty finansowe, moralne. W zależności od rodzaju pism weryfikację dokumentacji przeprowadzamy pod względem:

  • merytorycznym,
  • formalnym,
  • rachunkowym.

Autentyczność dokumentów jest bardzo ważna nie tylko w zakresie działań prowadzonych w sektorze handlowym, ale także w innych dziedzinach życia. W naszej kancelarii adwokackiej możesz liczyć na pomoc ze strony wyspecjalizowanych adwokatów.BWB Kancelaria adwokacka
ul. Jagiellońska 6 lok 14P
Skierniewice, 96-100
Tel. Adwokat: 603-334-450
Tel. Księgowa: 665 654 604